احمدسلطانی رییس هیات تیراندازی با کمان: تجهیز امکانات موجب رشد ورزش شهرستان می شود

اینجانب محمد احمدسلطانی متولد ۱۳۴۳ در قزوین و دارای مدرک تحصیلی کاردانی ساکن شهرستان البرز و شهر الوند هستم. اینجانب سابقه مسئولیت در هیاتهای ورزشی تکواندو، شطرنج و تنیس روی میز را دارا هستم و در حال حاضر رییس هیات تیراندازی با کمان شهرستان البرز را بر عهده دارم.
همزمان با افتتاح هیات جدید تیراندازی با کمان شهرستان البرز یک دوره مسابقات تیر و کمان با نام جام رمضان قهرمانی استان به میزبانی هیات تیر و کمان شهرستان البرز در رشته ریکرو و کامپوند در بخش بانوان و آقایان در الوند برگزار گردید که با استقبال کمان داران شهرستانهای آبیک، قزوین، تاکستان، بوئین زهرا و البرز روبرو شدکه تنی چند از این ورزشکاران جز قهرمانان کشوری بودند. برگزاری کلاسهای آموزش تیر و کمان در شهرستان البرز، افتتاح هیات تیراندازی با کمان بخش محمدیه و برگزاری کلاسهای آموزش تیر و کمان در بخش محمدیه از اقدامات صورت گرفته در این مدت می باشد.
همانطور که مستحضرید شهرستان البرز دارای پتانسیل بالا در قهرمان پروری ورزش های مختلف می باشد که با وجود امکانات و تجهیزات کم بیشترین قهرمانان ورزشهای مختلف را در سطح کشور دارا می باشد. با توجه به این موارد پیشنهاد تکمیل تجهیزات هیاتهای ورزشی و رسیدگی و توجه به ورزشکاران رشته های مختلف از پایه تا حرفه ای و پشتیبانی بعد از آن را خواستارم.
سخن آخر اینکه با توجه به موارد مطرح شده تقاضامندم که از لحاظ بودجه و خرید تجهیزات هیاتهای ورزشی شهرستان البرز را یاری نمایید. مخصوصا هیات جدید تیر و کمان شهرستان البرز را که بعد از ۶ سال با کمترین امکانات شروع به فعالیت کرده تا در آینده نزدیک به امید باری تعالی شاهد شکوفایی این ورزش در شهرستان البرز باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *